21-09-20
Gm. Czersk. Nadleśnictwo Czersk
Sprzątanie świata również w Nadleśnictwie Czersk.
Łącznie zebrano około pół tony śmieci!


Na terenie Nadleśnictwa Czersk również trwała akcja sprzątania świata. Udział w niej wzięli  pracownicy wraz z rodzinami współpracującej z nadleśnictwem od lat firmy drzewnej Sylva Sp.z o.o. z Wiela.

Ponad 150 osób w różnym wieku, podzielonych na 3 grupy zmagało się ze śmieciami w naszych lasach, wśród nich całkiem spora grupa dzieci i młodzieży. Łącznie zebrano około pół tony śmieci! Z jednej strony radość, że oczyszczono z nich lasy, z drugiej smutek, że mimo ogromnych kosztów ponoszonych na wywóz śmieci przez całe Lasy Państwowe, tysiące ton ciągle są do nich wywożone…

Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom Sylva Sp. z.o.o oraz ich rodzinom, mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy podczas podobnych akcji, dziękujemy również naszym współpracownikom, którzy koordynowali sobotnie działania.

Nadleśnictwo Czersk
Fot. Mateusz Kulczyk, Krzysztof Beger, Robert Glazer

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.