Ogłoszenie
Stoiska gastronomiczne – składanie ofert
(WIELE, PRZYTARNIA)Ogłoszenie - stoisko gastronomiczne w WieluGmina Karsin zaprasza do składania ofert dotyczących umieszczenia stoiska gastronomicznego w sąsiedztwie plaży gminnej nad Jeziorem Wielewskim w Wielu od lipca 2021r..

Lokalizacja – mapa:


Zapewniamy:

- dostęp do prądu

- dostęp do wody pitnej

- dostęp do kanalizacji

Warunki płatności na okres letni lipiec - wrzesień oraz pozostałe miesiące w roku do uzgodnienia.

Oferty można składać do 15 czerwca 2021r., osobiście w Urzędzie Gminy Karsin lub e-mailowo: [email protected], tel. 58 687 33 22.Ogłoszenie - stoisko gastronomiczne przy wieży widokowej w PrzytarniGmina Karsin zaprasza do składania ofert dotyczących umieszczenia mobilnego stoiska gastronomicznego w sąsiedztwie wieży widokowej w Przytarni od lipca 2021r.

Zapewniamy:

- dostęp do prądu

- dostęp do wody pitnej

- dostęp do kanalizacji

- powierzchnię do wykorzystania ok. 200 m²

Warunki płatności na okres letni lipiec - wrzesień oraz pozostałe miesiące w roku do uzgodnienia. Wieża widokowa czynna będzie 6 dni w tygodniu.

Oferty można składać do 20 czerwca 2021r., osobiście w Urzędzie Gminy Karsin lub e-mailowo: [email protected], tel. 58 687 33 22.

UG Karsin

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.