13-02-20
Czersk. ZDJĘCIA
Studniówka czerskiego LO

Dnia 7 lutego 2020 roku odbyła się studniówką uczniów Liceum Ogólnokształcącego im Wincentego Pola w Czersku. Na studniówce bawiły się dwie klasy trzecie. Klasa IIIA o profilu biologiczno-chemicznym oraz psychologicznym, której wychowawcą jest Pan Bartosz Drelak oraz klasa IIIB o profilu mundurowym, matematyczno-fizycznym i humanistycznym, której wychowawczynią jest Pani Alicja Piotrowska.

Uroczystość, która odbyła się w „Panoramie Tucholi” w Bladowie rozpoczęliśmy od poloneza. Później nastąpiła chwila na oficjalne przywitanie wszystkich uczestników zabawy przez pana dyrektora Krzysztofa Sękielewskiego oraz uczennicę klasy IIIA Martę Czaja. O świetną zabawę zadbał DJ Kosu. Przy miłej atmosferze oraz dobrej muzyce bawiliśmy się do białego rana.

LO Czersk
Zdjęcia: Natalia Szarmach

Facebook: https://www.facebook.com/nataliaszarmachfotografia/


Więcej zdjęć – TUTAJ

Na jednych z ostatnich zdjęć Miss i Mister studniówki. Miss studniówki - Gosia Widera, Mister studniówki - Kay Piotrowski.

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.