24-01-19
Czersk. Zajęcia w czerskim LO
Styczniowe zajęcia w Licku

Sobotnie zajęcia w czerskim LO miały charakter bardzo owocowy. Pod okiem pani Agaty Chmieleckiej przypomnieliśmy sobie angielskie nazwy owoców, graliśmy w kalambury i bawiliśmy się w zabawę „krzesełka”. Ze starszakami od razu wzięliśmy się do pracy i kroiliśmy owoce – efektem była pyszna, zdrowa sałatka owocowa polana jogurtem – też owocowym!

Zajęcie, które były prowadzone przez panią Ewelinę Bielińską przeniosły nas w magiczny świat liczb. Mogliśmy poczuć się jak sprzedawcy w sklepie, sumując zakupy i wydając sobie nawzajem resztę. Oprócz tego rozwiązywaliśmy różnorakie zadania i rebusy. Następnie wcieliliśmy się w poszukiwaczy skarbów. Naszym zadaniem było rozwiązanie zagadek i misji, które doprowadziły nas do celu – owoców, które później wykorzystaliśmy do przygotowania pysznej sałatki owocowej. Na zajęciach nie zabrakło dobrego humoru i pozytywnej energii.

LO Czersk

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.