6-06-22
Czersk. Natalia i Kamil z medalami - gratulacje!
Sukces zawodników MUKS „Razem” w Czersku

W dniach 02-05 czerwca 2022r. dwójka zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM”: Natalia Babińska i Kamil Wyskida uczestniczyło w Słupsku w Mistrzostwach Polski w Tenisie Ziemnym Związku Stowarzyszeń Sportowych  „Sprawni – Razem”.

Na starcie turnieju stanęło ponad 40 zawodników z całej Polski. Nasi zawodnicy zaprezentowali się wspaniale. Tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła Natalia czwarty raz z rzędu. Okazała się najlepsza w grze singlowej w kategorii seniorek. Natalia wraz z koleżanką z Kłodzka wystąpiła jeszcze w grze deblowej. Para ta zdobyła srebro.

Bardzo dobrze zaprezentował się również Kamil. W grze singlowej zajął drugie miejsce. Takie samo miejsce zajął razem z zawodnikiem z Kłodzka w deblu.

Zawodników do mistrzostw przygotował Jarosław Fidurski.