5-03-20
Gm. Czersk. Koszt zadania w Gutowcu, Klaskawie i Złym Mięsie wyniósł łącznie 76 tys. zł
Świetlice w gminie Czersk są coraz lepiej wyposażone

W Klaskawie i Gutowcu nowe klimatyzatory już są zamontowane. Prace właśnie trwają w remizie OSP w Złym Mięsie. Urządzenia na pewno poprawią komfort użytkowania obiektów komunalnych.

W tym tygodniu odbyły się odbiory techniczne urządzeń w świetlicach w Gutowcu i Klaskawie. Ich działanie dokładnie sprawdzał naczelnik Wydziału Bezpieczeństwa i Środowiska Wojciech Laska. Rękę na pulsie trzymali też radni Wiesława Czarnowska z Gutowca i Jacek Grzella z Klaskawy. Właściciel firmy zajmującej się montażem urządzeń dokładnie tłumaczył zakres działania klimatyzatorów. Na przykład w świetlicy w Gutowcu obsługi uczyła się Mirosława Affeldt.

W remizie OSP w Złym Mięsie prace montażowe zakończą się na początku przyszłego tygodnia.

Wszystkie te realizacje kosztowały łącznie 76 tys. zł. Inwestycje w Klaskawie i Złym Mięsie zostały wykonane w ramach Czerskiego Budżetu Obywatelskiego. Klimatyzatory w świetlicy w Gutowcu zostały zakupione bezpośrednio z budżetu gminy Czersk. – Bardzo dziękuję burmistrzowi Przemysławowi Bieskowi-Talewskiemu, że przychylił się do naszego wniosku i znalazł środki finansowe na poprawę komfortu użytkowania naszej świetlicy – cieszy się radna Wiesława Czarnowska.

Urząd Miejski w Czersku

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.