19-06-19
Czersk. Wróciły z medalami
Świetny występ naszych zawodniczek

W dniach 14-16 czerwca 2019r. dwie zawodniczki Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM” w Czersku: Dorota Kostka i Natalia Babińska, uczestniczyły w Słupsku w Mistrzostwach Polski w Tenisie Ziemnym Związku Stowarzyszeń Sportowych  „Sprawni - Razem”.

Na starcie turnieju stanęło prawie 40 zawodników z całej Polski. Nasze zawodniczki zaprezentowały się wspaniale. Tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła Natalia, która okazała się najlepsza w grze singlowej w kategorii seniorek. W tej samej kategorii, jej koleżanka Dorota wywalczyła brąz. Obie zawodniczki wystąpiły jeszcze w grach deblowych. Debel złożony z Natalii i Doroty  okazał się bezkonkurencyjny i wywalczył złoto.

Warto jeszcze nadmienić, że Natalia Babińska została powołana do kadry na Mistrzostwa Świata, które w dniach 07-21 października odbędą się w Brisbane w Australii.

Zawodników do mistrzostw przygotował Jarosław Fidurski.

(JF)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.