24-06-20
Gm. Czersk. Czersk, Gutowiec, Rytel
Sześć nowych ulic w gm. Czersk

Na najbliższej sesji radni mają podejmować uchwałę w sprawie nadania nazw ulicom w Czersku, Gutowcu i Rytlu.

Łącznie mają nadać nazwy sześciu traktom.  Poniżej zestawienie oraz położenie.

1. Drodze położonej w miejscowości Czersk, na działce oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków nr 708/10, nadaje się nazwę: ulica Zygmunta Krasińskiego.

2. Drodze położonej w miejscowości Czersk, na działce oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków nr 1413/1, nadaje się nazwę: ulica Cypriana Kamila Norwida.

3. Drodze położonej w miejscowości Gutowiec, na działce oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków nr 276/8, nadaje się nazwę: ulica Borowikowa.

4. Drodze położonej w miejscowości Gutowiec, na części działki oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków nr 256 oraz na działce oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków nr 274/14, nadaje się nazwę: ulica Brzozowa.

5. Drodze położonej w miejscowości Gutowiec, na części działki oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków nr 256, nadaje się nazwę: ulica Sosnowa.

6. Drodze położonej w miejscowości Rytel, na działce oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków nr 502/3, nadaje się nazwę: ulica Gabrieli Zapolskiej.

Położenie ulic zostały przedstawione w załączniku graficznym do projektu uchwały – poniżej prezentujemy lokalizację przyszłych ulic.

Czersk:


Gutowiec:


Rytel:

 

(red), UM

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.