14-11-20
Gm. Czersk. Została otwarta baza rodzin
To już dziś! Ruszyła 20 edycja Szlachetnej Paczki!

Jest to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które ma na celu pomoc najuboższym i najbardziej potrzebującym rodzinom. W tym roku edycja jest szczególnie trudna i właśnie w tym roku jesteśmy potrzebni  bardziej niż kiedykolwiek. W tegorocznej edycji  Szlachetna Paczka pomaga również rodzinom, które szczególnie dotknęła pandemia COVID-19.

Dziś na stronie https://www.szlachetnapaczka.pl/ została oficjalnie otwarta Baza rodzin. Potrzebujących rodzin są tysiące. Aby zostać Darczyńcą wystarczy wejść w bazę, wybrać rodzinę i zorganizować paczkę wraz ze swoimi znajomymi, przyjaciółmi czy współpracownikami i spełnić potrzeby oraz marzenia danej rodziny. Każdy Darczyńca może liczyć na wsparcie i pomoc Wolontariusza, który opiekuje się daną rodziną!

Pomaganie jest fajne!

Szlachetna Paczka Czersk

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.