Artykuł reklamowy
Szybki domowy internet z abonamentem
komórkowym? Idealny pakiet na powrót do szkoły


Szybki internet w domu? Trudno sobie dziś wyobrazić bez niego codzienne życie –  sprawdzanie potrzebnych informacji, robienie zakupów, przygotowanie do lekcji w szkole czy rozrywkę. Szybkie i stabilne łącze w domu sprosta potrzebom wszystkich domowników, nawet jeśli będą z niego korzystać w kilka osób jednocześnie.

Jak internet wybrać i jak kupić go w dobrej cenie? Warto przyjrzeć się ofercie Orange, w której znajdziemy nie tylko internet, ale też atrakcyjne pakiety kilku usług. A wiadomo, że w pakiecie zawsze jest korzystniej, czyli taniej. Co mamy do wyboru?

Po pierwsze, Orange Love Mini czyli szybki domowy internet o prędkości do 80 Mb/s w zestawie z abonamentem komórkowym. To idealna propozycja na powrót do szkoły. Tym bardziej, że do takiego pakietu możemy dokupić także smartfon na raty w dobrej cenie i wyposażyć w niego naszego ucznia czy studenta. W abonamencie komórkowym otrzymujemy oczywiście nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMs-y oraz 7 GB danych miesięcznie na przeglądanie internetu, z czego 4,6 GB  jest do wykorzystania w roamingu podczas podróży w krajach Unii Europejskiej. A co z internetem w domu? W Czersku Orange oferuje internet w technologii VDSL, który pozwala osiągnąć prędkość do 80 Mb/s. To stabilne i szybkie łącze, które pozwala komfortowo korzystać z sieci całej rodzinie. Co ważne, nie ma limitu transferu danych – możemy więc ściągać i wysyłać tyle GB, ile tylko chcemy.

A jeśli potrzebujemy więcej usług? W ofercie Orange znajdziemy też pakiet zawierający 4 usługi: internet domowy, abonament komórkowy, a także telewizję z ponad 100 kanałami TV, i domowy abonament telefoniczny z nielimitowanymi rozmowami w kraju i do UE. Za to wszystko w pakiecie Orange Love Standard zapłacimy niewiele ponad 100 złotych. A jeśli chcielibyśmy mieć dostęp do jeszcze bogatszej oferty telewizyjnej, możemy skorzystać z pakietów Love Extra lub Love Premium. Znajdziemy w nich jeszcze więcej kanałów tematycznych – sportowych czy filmowych, które spełnią oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających telewidzów, a także dostęp do usługi Orange TV Go, która umożliwia oglądanie telewizji Orange na urządzeniu mobilnym, np. na smartfonie czy laptopie.  Oczywiście do tych pakietów również możemy dokupić urządzenie na raty, np. smartfon.

Trudny wybór?  Do salonu Orange w Czersku, przy ul. Ostrowskiego 16 zaprasza kierownik salonu Adrian Brzeziński. tel. 517 795 525. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, a w soboty od 9 do 13. Nasi sprzedawcy pomogą wybrać to najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązanie.
 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.