7-06-21
Powiat chojnicki. ZDJĘCIA
Szybki motoryzacyjny zlocik przed wypadem na ognisko

Wczoraj (6.06) ok. godz. 14.30 na parkingu w parku Tysiąclecia w Chojnicach zaczęli spotykać się członkowie Automobilklubu Chojnickiego i inni miłośnicy zabytkowej motoryzacji. Po ponad godzinie oglądania kultowych aut i motocykli klubowicze utworzyli samochodowy korowód do Funki.

Po frekwencyjnym sukcesie niedawnego otwarcia sezonu zlotu zabytkowych samochodów, klubowicze Automobilklubu Chojnickiego, postanowili zrobić kolejny. Właściwie to zaplanowali ognisko w Funce, ale uznali, że fajnie będzie się przedtem ponownie pokazać na parkingu w parku Tysiąclecia.

O godz. 14:30 zorganizowali zbiórkę, dając tym samym m.in. spacerowiczom możliwość obejrzenia zabytkowych i innych nieprodukowanych już pojazdów. Po około godzinie wszyscy udali się na ognisko i długie rozmowy o motoryzacji. W tej drugiej części „oglądający” również mogli wziąć udział. Warunkiem uczestnictwa było jedynie zabranie własnego prowiantu.

Anna Zajkowska

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.