16-09-20
Powiat chojnicki. Przekazał mężczyźnie kilkadziesiąt tysięcy złotych
To było oszustwo metodą na policjanta
– rozpoznajesz tę osobę?


Chojniccy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa metodą „na policjanta”. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa, który doprowadził pokrzywdzonego do niekorzystnego rozporządzania swoim mieniem na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Chojnicach lub najbliższą jednostką policji.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą „na policjanta”. Sprawca w dniu 20 sierpnia br podstępem nakłonił pokrzywdzonego chojniczanina do wypłacenia i przekazania kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach znajdującej się przy ul. Warszawskiej 13.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer  47 743 62 22  albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]

KPP Chojnice

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.