12-02-20
Czersk. Tosia jest już w Czersku
„Dziękujemy Wam za to, że ocaliliście naszą córeczkę”

Od tygodnia Tosia Schulz jest już w domu, w Czersku. Dziecko z rodzicami wróciło z leczenia w USA.

Przypomnijmy, w całym regionie organizowano akcje charytatywne na leczenie dziewczynki. Udało się zebrać odpowiednią kwotę, aby można było rozpocząć walkę z nowotworem oczka w USA. Leczenie przebiegło bardzo dobrze. Jednak Tosię czekają jeszcze liczne konsultacje i badania.

Rodzice nagrali specjalny filmik dla portalu wizjalokalna.pl, w którym opowiadają o leczeniu córeczki oraz dziękują wszystkim darczyńcom.

Najbliższa akcja, gdzie można wesprzeć Tosię będzie podczas I Dobroczynnego Balu Burmistrza Czerska - zobacz plakat (licytacja na rzecz małej czerszczanki).

Na filmie - Tosia i jej rodzice Teresa i Marek Schulz, który na końcu nagrania kieruje poruszające słowa do wszystkich darczyńców: „Dziękujemy Wam za to, że ocaliliście naszą córeczkę.”:

(red)

Zdjęcia wykonane po przylocie do Polski:

 

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.