7-06-21
Czersk. Mistrzostwa Polski w Tenisie Ziemnym Związku Stowarzyszeń Sportowych  „Sprawni - Razem”
Troje zawodników – 5 medali

W dniach 04-06 czerwca 2021r. troje zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM” w Czersku: Dorota Kostka, Natalia Babińska i Kamil Wyskida uczestniczyło w Słupsku w Mistrzostwach Polski w Tenisie Ziemnym Związku Stowarzyszeń Sportowych  „Sprawni - Razem”.

Na starcie turnieju stanęło prawie 40 zawodników z całej Polski. Zawodniczki MUKS „RAZEM” zaprezentowały się wspaniale. Tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła Natalia (trzeci raz z rzędu). Okazała się najlepsza w grze singlowej w kategorii seniorek. W tej samej kategorii, jej koleżanka Dorota wywalczyła srebro. Obie zawodniczki wystąpiły jeszcze w grach deblowych. Debel złożony z Natalii i Doroty  okazał się bezkonkurencyjny i stanął na najwyższym stopniu podium.

Bardzo dobrze zaprezentował się również Kamil, który do sportu „rakietowego” wrócił w zeszłym roku. W grze singlowej zajął drugie miejsce. Takie samo miejsce zajął  w deblu.

Zawodników do mistrzostw przygotował Jarosław Fidurski.