27-01-20
Czersk. WYNIKI, ZDJĘCIA
Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Czerska

W tym roku, po kilkuletniej  przerwie, do kalendarza sportowego wrócił turniej piłki ręcznej, nad którym patronat objął Burmistrz Czerska.

W rozegranych w niedzielę (26.01) zawodach wzięło udział ponad siedemdziesięciu zawodników. Na parkiecie Hali Sportowej im. R. Bruskiego w Czersku zaprezentowali się zawodnicy klubów II ligi  – ITS Jeziorak Iława i MKS Handball Czersk,  młodzież grająca w I ligowym SPR  GKS Żukowo oraz juniorzy młodsi Wybrzeża Gdańsk. W turnieju rozegrano ogółem sześć spotkań, systemem „każdy z każdym” 2 x po 20 minut.  Wszystkie swoje mecze wygrali zawodnicy SPR GKS  Żukowo i  to oni wywieźli z Czerska Puchar Burmistrza.

Puchary oraz drobne upominki ufundowane przez Gminę Czersk, w imieniu Burmistrza Czerska, wręczył Prezes MKS Handball Czersk – Maciej Jakubowski.

Specjalne podziękowania za pomoc w organizacji dla wolontariuszek – zawodniczek LUKS Pol Czersk: Martyny Baczyńskiej, Mai i Kai Czapiewskich oraz Marceliny Kołatki.

mat. Hala Sportowa w Czersku

WYNIKI, GALERIA ZDJĘĆ: TUTAJ

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.