Artykuł reklamowy

OFERTY SPECJALNE NA WAKACYJNY
 WYJAZD - ZAPRASZAMY!

Ubezpieczenia Czersk - Unilink S.A. - Placówka Partnerska

Szczegóły w placówce!

Ubezpieczenia Czersk - Unilink S.A.
- Placówka Partnerska
ul. Kościuszki 23
89-650 Czersk

tel. 509-097-127


Wiemy, jak wiele trudności może sprawiać wybór ubezpieczenia, które będzie odpowiadało wszystkim naszym potrzebom. Dlatego też w Unilink S.A. swoim klientom możemy zaoferować profesjonalizm na najwyższym poziomie oraz personalne doradztwo. Zapewniamy, że za naszym pośrednictwem znajdziesz polisę ubezpieczeniową w pełni dopasowaną do Twoich potrzeb.

Kim jesteśmy? Unilink S.A. to największa multiagencja ubezpieczeniowa w Polsce. Nasza oferta ubezpieczeń jest najszersza na rynku. Dodatkowo posiadamy najwięcej placówek ubezpieczeniowych w całym kraju. Dzięki temu z łatwością jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów nie tylko w dużych miastach, ale i mniejszych miejscowościach.

Jesteśmy w stanie pomóc Ci niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem dużej korporacji, czy klientem indywidualnym. Oprócz standardowych ubezpieczeń samochodowych specjalizujemy się w polisach na życie, ubezpieczeniach zdrowotnych czy szkolnych (szkolne NNW), firmowych, rolnych i turystycznych. Zadbamy także o bezpieczeństwo Twojego domu (ubezpieczenia nieruchomości).

W Unilink S.A komfort klienta jest dla nas najważniejszy. Dlatego też zajmiemy się załatwianiem wszelkich formalności, abyś Ty nie musiał martwić się kończącym się terminem ważności polisy. Zadbamy także o atrakcyjne zniżki, które obniżą wysokość opłacanej składki.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura w Czersku mieszczącego się przy ulicy Kościuszki 23. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego.

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:30.


Ubezpieczenia Czersk - Unilink S.A.
- Placówka Partnerska
ul. Kościuszki 23
89-650 Czersk

tel. 509-097-127

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.