10-08-18
Gm. Czersk. Cena rikszy - ponad 12 tys. zł
UCZYŃMY ŻYCIE JASIA Z GM. CZERSK
ŁATWIEJSZYM


Publikujemy informację z Ośrodka Kultury w Łęgu (poniżej).

UCZYŃMY ŻYCIE JASIA ŁATWIEJSZYM!
Jedna z rodzin z Gminy Czersk prosi o pomoc w zbiórce dla swojego synka.
Matka chłopca pisze "Jasiu to bardzo dzielny i zdolny chłopiec. Przyszedł na świat jako wcześniak, w 28 tygodniu ciąży. W tamtym momencie nie umiałam wyobrazić sobie naszej przyszłości. Wiedziałam, że konsekwencje wcześniactwa będzie ponosić całe życie. Mimo dziecięcego porażenia mózgowego dzielnie znosi trudy związane z codzienną rehabilitacją. Jak każda mama, chciałabym ułatwić mu, już i tak trudne życie. Ogromnym ułatwieniem dla Jasia byłaby riksza rehabilitacyjna. Jej koszt jest jednak poza naszym zasięgiem..." Cena takiej rikszy, to ponad 12 tys. zł. Zbiórka organizowana jest na portalu siepomaga pod adresem
www.siepomaga.pl/jan-walkowski

Wspólnie uda nam się pomóc Jasiowi.”


Dyrektor OK w Łęgu informuje, że zbiórka na rzecz 9 - letniego Jasia z gm. Czersk ma być również prowadzona podczas zbliżających się Łęskich Kapuśniaków oraz we wrześniu, w trakcie Dożynek Gminnych w Łęgu.

(red)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.