15-10-20
KOMUNIKAT
Uroczystość wręczenia nagród
w I Edycji konkursu `Techniczne Wakacje`


Zwycięzcy konkursu - Kamil Chmielewski Bartłomiej Chmielewski (na zdjęciu z lewej) - otrzymują główną nagrodę od prezesa firmy Yong Li Polska Sp. z o.o. z Czerska.

W dniu 10.10.2020 odbyła się uroczystość wręczenia nagród w I Edycji konkursu `Techniczne Wakacje`, na najbardziej innowacyjne i praktyczne wykorzystanie taśm przenośnikowo-produkcyjnych i profili. Zwycięzcami głównej nagrody 10.000 PLN zostali dwaj bracia z Bielsko-Białej, Kamil Chmielewski i 6 lat młodszy Bartłomiej Chmielewski.

Zdobywcy I miejsca przedstawili projekt innowacyjnego urządzenia z wykorzystaniem taśm produkcji YongLi Belting. Uroczystość odbyła się w centrali Yong Li Polska, w miejscowości Czersk. Gościem honorowym spotkania był Burmistrz Miasta Czersk, Pan Przemysław Biesek-Talewski, który wchodził również w skład kapituły oceniającej projekty uczestników. W krótkim wywiadzie, wyraził swoje zadowolenie i słowa wsparcia do tego rodzaju projektów.

Celem I edycji konkursu ‘Techniczne Wakacje’ na najbardziej innowacyjne i praktyczne wykorzystanie taśm przenośnikowo-produkcyjnych i profili, było zainteresowanie młodych, ambitnych ludzi produktami marki Yong Li oraz stworzenie, wspólnie z młodymi umysłami, innowacyjnych i praktycznych projektów, które do tej pory się nie pojawiły na rynku i w przemyśle. Organizatorem konkursu była firma Yong Li Polska Sp. z o.o. z Czerska, natomiast pomysłodawczynią była uczennica II Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku, Paulina Mundra, która z perspektywy młodego człowieka zauważyła, że brakuje promocji młodych, ambitnych i pracowitych umysłów, które mogłyby angażować się w innowacyjne projekty w powyższej tematyce. Yong Li Polska od tej pory, chce wdrażać tego rodzaju prace tak, by zachęcały one młodych, pracowitych ludzi do interesowania się działalnością naszej firmy. Yong Li Polska należy do międzynarodowej grupy Yong Li Belting, producenta taśm przenośnikowo-produkcyjnych i jest największym polskim producentem taśm modularnych, która swoim dynamicznym rozwojem, dąży do bycia liderem w swojej branży.

Zwycięzcy:

Kamil Chmielewski – inżynier

Bartłomiej Chmielewski -
uczeń VIII Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej, należącego do Zespołu Szkół Medycznych w Bielsku-Białej.

Wyróżnienia zdobyli:

Karol Butowski

Łukasz Hypsior

Wojciech Michaluk

Poniżej, link do relacji filmowej z uroczystości, który można obejrzeć na naszym Instagramie:
https://www.instagram.com/tv/CGVMQXaDOel/?utm_source=ig_web_copy_link

Yong Li Polska

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.