15-10-18
Gm. Czersk. Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej w SP w Gotelpiu
Zgubił czapkę i wiatrówkę, bo chciał
zdążyć na klasówkę…no, ale nie zdążył! 

Uczniowie ze szkoły w Gotelpiu już 12 października przygotowali uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W związku z tym zaprosili nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły na przygotowane przez siebie przedstawienie. Zaprezentowali pełen humoru i niespodziewanych zwrotów akcji program artystyczny. W krzywym zwierciadle pokazali lekcję polskiego i matematyki. Było także o odrabianiu przez rodziców zadań domowych za swoje dzieci  oraz o  przepakowanych tornistrach.

Co prawda, w tym roku nie reformowano gotelpskiej podstawówki, ale zwrócono uwagę na przeładowane programy nauczania. Po części artystycznej głos zabrali przedstawiciele Rady Szkoły, którzy złożyli pracownikom oświaty z okazji ich święta najserdeczniejsze życzenia.

- Dzień Edukacji Narodowej to także święto uczniów, bez których nie byłoby szkoły - stwierdziła pani dyrektor i życzyła im wszystkim sukcesów w nauce.

(SP Gotelp)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.