30-04-20
Gm. Czersk. KOMUNIKAT
Urząd będzie otwarty dla interesantów
przez cały dzień. Otwieramy też kasę

Od poniedziałku 4 maja Urząd Miejski w Czersku będzie otwarty dla interesantów w normalnych godzinach urzędowania. A więc w poniedziałki, środy i czwartki od 7:00 do 15:00 (kasa do 14:15), we wtorki od 7:00 do 16:00 (kasa do 15:15), w piątki od 7:00 do 14:00 (kasa do 13:15).

Nadal obowiązują ograniczenia w przyjmowaniu interesantów. Petenci będą obsługiwani w Biurze Obsługi Interesanta. Wejście do niego znajduje się od strony parkingu. W urzędzie na raz mogą przebywać dwie osoby. Jedna w BOI, jedna przy kasie. Wyjątkiem są tu petenci z dziećmi do 13-tego roku życia, osoby niepełnosprawne, niesamodzielne oraz ich opiekunowie.

Każdy z interesantów zaraz po wejściu do urzędu ma obowiązek dezynfekować ręce przy pomocy płynu z dozownika zamontowanego naprzeciwko wejścia.

UM w Czersku

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.