22-07-21
Gm. Czersk. KOMUNIKAT
Utrudnienia w ruchu w Ostrowitem i okolicy

Już w najbliższą sobotę, tj. w dniu 24 lipca, odbędą się zawody sportowe pn. III Borowiacka Dycha. Początek zmagań zaplanowano na godz. 16:00, kiedy to będą przeprowadzane biegi dziecięce. Następnie o 17:00 obędzie się start biegu głównego na 10 km, a 15 minut później wystartują zawodnicy nordic walking.

Od godziny 15:00 do 19:00 będą występować utrudnienia w ruchu samochodowym, na drogach wskazanych na mapce poglądowej trasy biegu. Jedyny dostępny dojazd na plażę nad jeziorem Ostrowite będzie możliwy od strony drogi powiatowej z Czerska do Śliwic. Teren zawodów będzie zabezpieczany przez jednostki ochotniczych straży pożarnych w Czersku, Będźmierowicach, Gotelpiu i Złym Mięsie oraz radiowozy policji. Zgodnie z wydaną decyzją Starosty Chojnickiego, w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim zawodnikom, w wyżej wymienionych godzinach nie będzie możliwości wjazdu pozostałych pojazdów na trasę biegu. Prosimy o stosowanie się do poleceń służb porządkowych.

UM w Czersku

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.