15-05-19
Czersk. Podziękowania
VII Marsz Nordic Walking Studentów UTW 2019

Organizatorem marszu jak co roku jest Stowarzyszenie "Akademia Złotego  Wieku" Uniwersytet Trzeciego Wieku w Wejherowie.

Po raz drugi zgłosiliśmy udział i zgodnie z regulaminem 11 maja o godz. 11 wyruszyliśmy w trasę Czersk - Malachin. Na tą okazję każdy z uczestników założył niebieską koszulkę z logo gminy i napisem UTW.

Towarzyszyła nam wyjątkowa atmosfera, poczucie wspólnoty, a nade wszystko ruch na świeżym powietrzu. Celem tej akcji była aktywność sportowa, integracja  oraz promocja spędzania wolnego czasu. Grupa liczyła 40 osób.

W  drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Nadleśnictwie Czersk, gdzie czekała na nas kawa i pyszne rogaliki, towarzyszył nam Nadleśniczy Pan Ireneusz Bojanowski. Na koniec zaśpiewaliśmy " W Borach Tucholskich" i ustawiliśmy się do wspólnego pamiątkowego zdjęcia, potem spacerkiem w słońcu wróciliśmy do domu .

Serdeczne podziękowanie kierujemy do Pana Nadleśniczego za poświęcony nam czas i poczęstunek.

Zarząd UTW Czersk

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.