17-01-19
Powiat chojnicki. Zgłoszenia mailowo lub telefonicznie
W chojnickim ZUS o zmianach w CEiDG

Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców poświęcone obowiązującym od początku roku zmianą w ewidencji działalności gospodarczej organizuje 22 stycznia 2019 r. Inspektorat ZUS w Chojnicach.


Szkolenie odbędzie się w siedzibie Inspektoratu przy ul. Łużyckiej 20.

1 stycznia 2019 r. wszedł w życie przepis, który umożliwia przedsiębiorcom dołączenie do wniosku CEiDG dokumentów ubezpieczeniowych nie tylko za siebie i członków swojej rodziny, ale także za osoby zatrudnione np. pracowników  i członków ich rodzin.

W trakcie szkolenia omówimy zmiany w przepisach ustawy o Centralnej Ewidencji  i Informacji  o Działalności Gospodarczej i Punkcie Informacji dla Przedsiębiorcy, a także w zakresie zasad podlegania ubezpieczeniom oraz wypełniania dokumentów ubezpieczeniowych.

Szkolenie rozpocznie się o godzinie 10.00. Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy mailowo pod adresem: [email protected] lub telefonicznie po numerem: 52 397 70 57 wew. 114. 

Krzysztof Cieszyński

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.