5-06-20
Powiat  chojnicki. Tylko wczoraj w Chojnicach podpisało się blisko 900 osób
W piątek i niedzielę akcja zbierania podpisów
dla Rafała Trzaskowskiego

Wczoraj (4.06) w Chojnicach ruszyła zbiórka podpisów na listach poparcia dla Rafała Trzaskowskiego, kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta RP. Kandydat potrzebuje zebrać ich 100 tysięcy (do 10 czerwca), aby móc być zarejestrowanym przez PKW.

W czwartek na Starym Rynku w Chojnicach ruszył punkt, w którym zbierane są deklaracje poparcia dla kandydata. Tylko wczoraj podpisało się blisko 900 osób. Akcja będzie kontynuowana również w piątek 5 czerwca od godz. 16 i w niedzielę zapewne od godzin wcześniejszych aż do godz. 19:00.

Każdy może także zebrać podpisy wśród swojej rodziny, znajomych i sąsiadów, korzystając z formularza pobranego ze strony trzaskowski2020.pl Wypełnione karty oddajemy do Punktu Informacji W Charzykowach. Wybory prezydencie odbędą się 28 czerwca. Ewentualna druga tura zaplanowana jest na 12 lipca.

(red.)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.