1-08-18
Powiat chojnicki.  (PROGRAM)
W sobotę 4 sierpnia XXIV Chojnicka Noc Poetów

Urząd Miejski w Chojnicach, Chojnickie Centrum Kultury i Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają w sobotę 4 sierpnia od godz. 18:00 do Fosy Miejskiej na 24 edycję Chojnickiej Nocy Poetów.


Gwiazdą tegorocznej Nocy Poetów będzie Stanisław Soyka z zespołem.   |  fot. arch.

Przypomnijmy, gośćmi tegorocznej Nocy będą aktorzy: Maria Seweryn, Maja Barełkowska i Piotr Cyrwus oraz poeci: Małgorzata Lebda z Krakowa, Joanna Chachuła z Sieradza, Mariusz Grzebalski z Poznania i Wojciech Banach z Bydgoszczy. Na chojnickiej scenie w Fosie Miejskiej wystąpią także Kinga Rataj z zespołem, Kuba Blokesz i Stanisław Soyka.

W trakcie Nocy rozstrzygnięty zostanie XXIV Ogólnopolski Konkurs Poetycki Jednego Wiersza, a jego laureaci zaprezentują nagrodzone wiersze. ak co roku Chojnicką Noc Poetów poprzedzą Ogólnopolskie Spotkania Poetyckie w Chojnicach, które trwać będą od 2 do 5 sierpnia.

Organizatorzy: Urząd Miejski w Chojnicach, Chojnickie Centrum Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach.

(red.)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.