30-04-20
Powiat chojnicki. W trakcie zakupów usłyszał krzyk ekspedientek
Policjant po służbie zatrzymał sklepowego złodzieja

Policjant w czasie wolnym zatrzymał 40- letniego mężczyznę, który ukradł kawę z jednego z chojnickich marketów. Funkcjonariusz zauważył wybiegającego ze sklepu złodzieja i go zatrzymał. Odzyskany towar wrócił do sklepu, a sprawcę kradzieży ukarano mandatem karnym.


Postawa st. asp. Przemysława Głomskiego (na zdjęciu) potwierdziła regułę, że policjantem jest się 24 godziny na dobę.   |  fot. KPP


Wczoraj po południu st. asp. Przemysław Głomski, który na co dzień pracuje jako technik kryminalistyki w  Komendzie Powiatowej Policji w Chojnicach, w czasie wolnym był na zakupach w  jednym z chojnickich marketów. W trakcie zakupów usłyszał krzyk ekspedientek- łapać złodzieja. Funkcjonariusz zauważył wybiegającego ze sklepu złodzieja i go zatrzymał na przysklepowym parkingu.

Zatrzymanym okazał się 40-letni mieszkaniec Chojnic, który jest policjantom znany z innych interwencji. Odzyskany przez policjanta towar został przekazany przedstawicielowi sklepu. Sprawca został ukarany grzywną w drodze mandatu karnego. Funkcjonariusze ustalają teraz czy to jedyna kradzież, której się dopuścił.

KPP Chojnice

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.