22-12-20
Powiat chojnicki. Nie obowiązuje rejestracja telefoniczna
W tym tygodniu chojnicki punkt krwiodawstwa
otwarty we wtorek i w środę


Ze względu na święta Bożego Narodzenia chojnicka stacja krwiodawstwa czynna będzie wyjątkowo przez dwa dni, tj. we wtorek (22.12.) oraz w środę (23.12.). Gabinet jest czynny w godzinach od godz. 7.00 do 10.00.

Nie w poniedziałek, środę i piątek, a we wtorek i środę, w związku ze świąteczną przerwą, czynny będzie chojnicki Terenowy Oddział Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Słupsku. Gabinet poboru krwi i osocza czynny jest standardowo w godz. od 7.00 do 10.00.

- Nie obowiązuje rejestracja telefoniczna. Krew można po prostu przyjść i oddać w godzinach rejestracji punktu. Telefonicznie umawiamy tylko chętnych do oddania osocza metodą plazmaferezy w Słupsku. Jednak na pobranie go z krwi, co robi się w Chojnicach, już umawiać się nie trzeba - przypomina jedna z słupskich pielęgniarek.

Anna Zajkowska

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.