29-02-20
Powiat chojnicki. Kewin Gruchała z Chojnic doznał kontuzji łokcia
Walka o Pas Mistrza Polski przełożona na maj

Podczas sobotniej (29.02.) gali Rocky Boxing Night w Stężycy nie dojdzie do skutku pojedynek, który elektryzował całą „Bokserską Brać” walka o pas Mistrza Polski zawodowców Kewina Gruchały z Chojnic z Rafałem Jackiewiczem.


Zapowiadana walka Kewina Gruchały (z lewej) na ostatni dzień lutego z powodu kontuzji zawodnika została przełożona na maj.   |  fot. nad.

Podczas ostatniego, piątkowego sparingu przed galą w Stężycy Kewin Gruchała doznał kontuzji łokcia. Walka najmłodszego z najstarszym zawodowym bokserem w Polsce ma się odbyć 15 maja podczas gali w Kościerzynie.

- Kewin ma przed sobą długą karierę a my będziemy zawsze podkreślać, że zdrowie jest najważniejsze. Pięściarzowi, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia – powiedział szef grupy Rocky Krystian Każyszka.

Podczas dzisiejszej gali Rocky Boxing Night w Stężycy, odbędą się także walki boksu olimpijskiego! W ringu zaprezentują swoje Umiejętności: Szymon Szczukowski, Jakub Reder, Alan Lemańczyk, Hubert Flisikowski, Filip Wachowski oraz Aleksander Kopacz

(nad.)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.