21-08-19
Powiat chojnicki. Zapisy
Warsztaty kulinarne

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Sandry Brdy zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich oraz Stowarzyszenia gmin obszaru LGD Sandry Brdy do udziały w warsztatach kulinarnych. Celem projektu jest realizacja cyklu warsztatów kulinarnych, których finalnym efektem będzie powstanie pierwszej lokalnej książki kucharskiej.

Warsztaty kulinarne odbędą się w ramach operacji pn. „Dziedzictwo kulinarne obszaru LGD Sandry Brdy – organizacja warsztatów kulinarnych i wydanie książki kucharskiej z regionalnymi potrawami”. Operacja finansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 Czekamy na Państwa zgłoszenia. Szczegóły w Regulaminie.

Formularz zgłoszeniowy LGD

Regulamin LGD

UM Czersk

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.