26-10-19
Ważny komunikat
Wizjalokalna.pl na Facebooku

Odpowiadając na pytania naszych czytelników informujemy, że jedynym profilem na FB portalu Wizjalokalna.pl jest profil o nazwie Wizjalokalna.pl.

Rzeczywiście na Facebooku funkcjonuje profil podszywający się pod portal Wizjalokalna.pl, wprowadzając w błąd niektórych czytelników.

Sprawa została zgłoszona do FB, ale też na policję w związku z kradzieżą artykułu. Obecnie prowadzone jest postępowanie w celu ujawnienia danych sprawcy tego czynu. W tej kwestii również FB podjął stosowne działania. Miejmy nadzieję, że wkrótce poznamy, kto kryje się za tą mistyfikacją. Co ciekawe tamten profil powstał 22 sierpnia 2018 roku, czyli w czasie kampanii wyborczej do samorządu, a uaktywnił się dopiero teraz – kilka dni temu – dysponując bazą kilkuset polubień na starcie. Od tej pory – od kilku dni – osoba zarządzająca profilem stara się wprowadzić czytelników portalu Wizjalokalna.pl w błąd, umieszczając materiały z portalu Wizjalokalna.pl. Dlatego jeśli Państwo chcieliście polubić profili „Wizjilokalnej.pl” na FB, a polubiliście profil podszywający się – można takie polubienie wycofać.


Przy okazji dziękujemy za ponad 1000 polubień naszego profilu – w ciągu dosłownie kilku dni.

Zapraszamy do czytania profilu.

(red)


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.