21-08-19
Powiat chojnicki. Zmotoryzowani będą musieli się liczyć z kolejnymi utrudnieniami
We wrześniu kolejne zmiany w organizacji ruchu

W drugiej połowie września mają się rozpocząć prace związane z budową kanalizacji deszczowej na ulicy Dworcowej w Chojnicach. Z kolei zapowiadana na jesień inwestycja na ul. Brzozowej została przesunięta na przyszły rok.


Nie trzeba nikogo przekonywać o tym, jak istotne jest zapewnienie odpowiedniego odprowadzania wody opadowej z jezdni, jak i z uwagi na bezpieczeństwo jej użytkowników.   |  fot. ilustracyjne

Po kolejnych drogowych perturbacjach związanych z zamknięciem ronda w centrum miasta, zmotoryzowani będą musieli się liczyć z kolejnymi utrudnieniami, tym razem w dojeździe do dworca PKP, ponieważ prace drogowe rozpoczną się od skrzyżowania ul. Dworcowej z Łużycką w stronę wiaduktu kolejowego.

W ratuszu zakładają, iż przerwa może potrwać dwa tygodnie lub dłużej, ponieważ uzależnione jest to od tego, jakie niezinwentaryzowane elementy się tam znajdują. Takie prace generują rozmaite utrudnienia w ruchu - czy to objazdy, czy zwężenia jezdni, itp. Kierowcom nie pozostanie zatem nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na zakończenie inwestycji.

(red.)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.