22-09-20
Gm. Czersk. Podziękowania dla dotychczasowej skarbnik Jolanty Skuczyńskiej
Wiesława Modrzejewska nowym
skarbnikiem Gminy Czersk


Rada Miejska w Czersku powołała dziś (22.09) Wiesławę Modrzejewską na stanowisko skarbnika Gminy Czersk. Samorządowcy podziękowali (wideo – od 19:20) na sesji również odchodzącej na emeryturę długoletniej skarbnik (24 lata) Jolancie Skuczyńskiej, która później zabrała głos (wideo od 20:44).
Wiesława Modrzejewska do tej pory pracowała na stanowisku naczelnika Wydziału Finansowego Urzędu Miejskiego w Czersku. Na sesji zwróciła się również do zebranych – (wideo od 33:48)

Materiał – wideo  TUTAJ (link).Nowa skarbnik mieszka w Rytlu. W tym roku ukończyła 50 lat. W Urzędzie Miejskim w Czersku pracuje od 1993 r. Najpierw był to Wydział Rozwoju Gospodarczego.  Od 2002 r. zaczęła pracować w Wydziale Finansowym na stanowisku Inspektora. Od jedenastu lat (2009 r) pełni w nim funkcję naczelnika.


- Ukończyłam Zawodowe Studia Wyższe - kierunek Administracja , następnie studia magisterskie – kierunek zarządzanie. Moje zainteresowania, pasje to dom i ogród. Lubię często wszystko zmieniać i od nowa urządzać. Dawać nowe życie starym przedmiotom, a w szczególności starym meblom – mówi Wiesława Modrzejewska.

(red)
Fot. (red), UM Czersk

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.