12-05-22
Gm. Czersk. Można wesprzeć leczenie dziewczynki
Wiktora z Gutowca ponownie w szpitalu

Wiktoria Grzelak, 13-letnia mieszkanka Gutowca w gm. Czersk (na zdjęciu), przebywa ponownie w szpitalu.

- Kochani znowu przebywamy w szpitalu, głównie mamy problemy kardiologiczne ale niestety neurologiczne również, dziś czeka nas tomograf komputerowy, bardzo się stresujemy. Wiktoria ma uszkodzenia twarzo- czaszki neurologiczne,porażenie twarzowe ,dźwigar i kącik ust jest martwy naprawdę czeka nas bardzo długa walka. Odruchy kończyn są spowolnione. Jej połowa serduszka ma przepływy prawidłowe ale narządy niestety przez to wysiadają...Nadal prowadzimy zbiórkę jak zauważyliście mamy tylko jedna grupę licytacyjną, jest ciężko praktycznie nikt nie wpłacą tylko utrzymujemy się z licytacji które idą słabo dziennie jest ok 30 zł to naprawdę do potrzeb jest kropla w morzu ...Więc proszę was jeśli możecie wystawiajcie przedmioty ,licytujcie,możecie również wystawić konfitury,placki ,jedzenie każda momoc się przyda w naszej drodze do zdrowia...proszę was z całego serca – napisała na profilu grupy pani Monika, mama Wiktorii.

- Wszystkie zebrane pieniądze idą ma bieżąco, a ceny wszystkiego tak wzrosły, że codziennie człowiek łapie się za głowę. Leki dojazdy, ćwiczenia i końca nie ma widać, a zbiórka stoi w miejscu. Jeszcze tydzień temu siadł nam silnik w aucie, auto stoi mimo to, że spłacamy raty, to jesteśmy bez środka transportu. Koszt naprawy to ok 10 tys. zł, to kwota której na chwilę obecną nie mamy. Jak się wali to wszystko – dodaje mama dziewczynki.

Przypomnijmy, dziecko z połową serca, ma złożoną wadę siniczną serca składająca się z 7 wad i dwóch ubytków.

(red)

Link do grupy na FB (Anioły Tosi dla Wiktorii):
https://www.facebook.com/groups/397625680920277/permalink/976744793008360/

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.