Artykuł reklamowy
Właściwe pieniądze zawsze
przychodzą w porę!
Na małe lub duże potrzeby

Rozglądasz się za dodatkowym finansowaniem? Na rynku jest wiele firm oferujących usługi finansowe.  Wybór oferty najlepiej dopasowanej do Twoich potrzeb i planów to duża sztuka. Trzeba mieć sporą wiedzę aby je właściwie ocenić. Czasem warto sięgnąć po pomoc doradcy. Niezależnie od tego, na co potrzebujesz pieniędzy możesz na nas liczyć! Poznaj nasze możliwości. Razem dopasujmy ofertę do Twoich oczekiwań. Odwiedź nas w Oddziale KredytOK.

Zobacz jak łatwo dobrać optymalną pożyczkę gotówkową, która nie obciąży nadmiernie Twojego portfela  

- Wszystkim nam wzrosły koszty utrzymania, jeśli okaże się, że jest potrzebna dodatkowa niewielka kwota na ich pokrycie. Najkorzystniejsza, będzie Szybka Pożyczka do 1500 zł. Całość spłacasz za miesiąc w jednej racie.

- Twoje dzieci też chcą jechać na ferie zimowe ? Potrzebujesz większej kwoty i dłuższego okresu kredytowania? Mamy Ratkę Spłatkę. Pożyczkę spłacisz już w 4 ratach.   

- Jesteś  nowym Klientem w KredytOk? Skorzystaj z Szybkiej Pożyczki za darmo. Pożyczysz do 3 000 zł na dowolny cel.  Po miesiącu oddasz tylko tyle ile pożyczasz, 0% odsetek! RRSO 0%. 

Potrzebujesz pieniędzy na większe potrzeby? Nawet do 15 000 zł?

- Na realizację poważnych planów i zobowiązań pilnie potrzebujesz kwoty do 15 000 zł  i oczekujesz dłuższego okresu kredytowania?  Weź Pożyczkę jak Marzenie. To pożyczka ratalna, którą możesz spłacać długo - aż do 48 miesięcy. Dopasujemy okres spłaty i wysokość rat do Twoich aktualnych możliwości finansowych. 

- Masz samochód lub chcesz go kupić? Pożyczka AutoKasa to gotówka w ręku, a samochód w garażu. Możesz pożyczyć od 6000 zł nawet do 100 000 zł. Spłacisz w ciągu roku, dwóch a nawet do 4 lat.   

 A może masz jeszcze większe oczekiwania finansowe? W KredytOK uzyskasz kredyt nawet do 200 000 zł

- Także finansowanie Twoim wielkich celów w Nowym Roku zapewnisz sobie z KredytOK. Oferujemy kredyty wielu banków w jednym miejscu.  W naszym Oddziale będziesz mógł wraz z doradcą omówić, porównać i wybrać najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę bankową.

Odwiedź nas w oddziale KredytOK w Chojnicach. Bez trudu do nas trafisz! W oddziale czeka na Ciebie zespół wykwalifikowanych doradców. Tak jak Tobie, nam również zależy na tym, aby pożyczka lub kredyt nie były nadmiernym obciążeniem, żebyś mógł bez trudności ją regularnie spłacać. Wspólnie wybierzemy najlepszą z ofert, bez względu na posiadaną historię kredytową. 

Zapraszamy do naszego oddziału w Chojnicach, przy ul. Młyńskiej 15,
tel. 523 342 345  

Lub zadzwoń pod numer infolinii 601 500 500

RRSO oznacza Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowych kosztów) 2 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 2 000,00 zł, oprocentowanie zmienne 0,00%, całkowity koszt kredytu 0,00 zł (w tym prowizja 0,00 zł, odsetki: 0,00 zł), okres kredytowania: 30 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Z oferty "0 zł kosztów" mogą skorzystać Klienci, którzy zawierają pierwszą umowę o pożyczkę do 3 000,00 zł z CAPITAL SERVICE S.A. Przyznanie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej Klienta. Oferta jest ograniczona czasowo. Szczegóły oferty dostępne w Oddziale u Doradcy Klienta.

Capital Service S.A. z siedzibą w Ostrołęce informuje, iż w zakresie pośrednictwa w udzielaniu kredytu konsumenckiego współpracuje z następującymi kredytodawcami: Aforti Finance Sp. z o.o., Fundusz Mikro Sp. z o.o., Aasa Polska S.A., InCredit Sp. z o.o., Mikrokasa S.A., Net Credit Sp. z o.o., Ferratum Bank p.l.c., Takto Finance Sp. z o.o., Vivus Finance Sp. z o.o., Zaplo Sp. z o.o., Vippo Sp. z o.o., Rapida Sp. z o.o., SMS Kredyt Sp. z o.o., SuperGrosz Sp. z o.o., Provident Polska S.A., Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o., IPF Polska Sp. z o.o., Cross Loan Sp. z o.o., Easy Money Sp. z o.o., Aventus Group Sp. z o.o., Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy S.A. Capital Service S.A. informuje, iż posiada umocowanie do dokonywania czynności faktycznych lub prawnych koniecznych lub zmierzajacych do zawarcia umowy o kredyt konsumencki. Opłata za połączenie jest zgodna z cennikiem operatora.

Zapraszamy do naszego
oddziału w Chojnicach,
przy ul. Młyńskiej 15, tel.
523 342 345

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.