13-01-20
Gm. Czersk. Padł rekord!
28 Finał. WOŚP w Łęgu

W niedzielę (12.01.) na sali sportowej przy Zespole Szkół w Łęgu odbył się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oprócz tradycyjnych licytacji, były występy dzieci i młodzieży nie tylko z Łęga, ale także z Czarnej Wody i z Lipek Górnych.

Wolontariusze przygotowali też wiele atrakcji dla dzieci. LOL Surprise, czyli Losuj Otwieraj Losy pozwalała na zdobycie różnych fantów. Nie zabrakło również salonu urody, w którym dziewczyny malowały twarze oraz tworzyły piękne makijaże. Ponadto w punkcie medycznym była możliwość nauki RKO. OSP jak co roku organizowała przejazd wozem strażackim. Nową atrakcją w tym roku był przejazd zabytkowym Mustangiem.

Rekord na licytacji w tym roku wyniósł 2000 zł za huśtawkę przekazaną na licytację przez pana Dariusza Chabowskiego.

Dziękujemy za tak liczne przybycie. Dzięki Waszym ogromnym sercom pobiliśmy kolejny rekord!! 24.036,78 zł! To aż 4 tysiące więcej niż w zeszłym roku! Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

Sztab WOŚP w Łęgu

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.