18-07-19
Czersk. Relacja
WRÓCILIŚMY Z OBOZU SPORTOWEGO
W BOIZENBURGU

W lipcu grupa dzieci z czerskiego „Borowiaka” wróciła z obozu piłkarskiego, który odbywał się kolejny raz w mieście partnerskim w Boizenburgu.

W tej wspaniałej wyprawie uczestniczyło 14 dzieci reprezentujących nasz rodzimy klub. Obóz należy zaliczyć do bardzo udanych, zarówno pod względem sportowym jak i edukacyjno-rekreacyjnym.

Dzieci uczestniczyły nie tylko w treningach, ale tak że wzięły udział w turnieju piłki nożnej w którym zajęły I miejsce. Ponadto był także czas na zwiedzanie. Największą atrakcją dla młodych piłkarzy był całodzienny pobyt w Hanza Parku oraz parku linowym, gdzie atrakcje były niejednokrotnie wielkim wyzwaniem dla dzieci, które korzystały z ekstremalnych atrakcji. Uczestnicy ze swoimi opiekunami zobaczyli też stadion FC Hamburg oraz największą wystawę modelarstwa kolejowego. Wszyscy po tygodniowym obozie wrócili szczęśliwi i zadowoleni.

Zarząd Klubu MLKS „Borowiak” dziękuje władzom Miasta za dofinansowanie kosztów przejazdu oraz Pani Paulinie Kobierowskiej.

Zarząd Klubu MLKS BOROWIAK CZERSK

Poniżej zdjęcia z obozu:

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.