17-01-21
Powiat chojnicki. Zobacz kto otrzyma pieniądze w 2020 roku, środki również dla podmiotów z gm. Czersk
Wsparcie Powiatu Chojnickiego
- m.in. kultura, sport, zdrowie i ekologia


Zarząd Powiatu Chojnickiego rozdysponował środki publiczne na zadania z zakresu kultury i sztuki, promocji zdrowia, sportu, ekologii i ochrony zwierząt w 2021 roku – szczegółowe informacje, uchwały, zestawienie środków dla poszczególnych organizacji – poniżej.


Wyniki otwartego konkursu ofert z zakresu kultury fizycznej
W dniu 14 stycznia 2021 roku Zarząd Powiatu Chojnickiego podjął uchwałę w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Chojnickiego w zakresie kultury fizycznej.
Zobacz wyniki konkursu - TUTAJ


Wyniki otwartego konkursu ofert z zakresu kultury i sztuki

W dniu 14 stycznia 2021 roku Zarząd Powiatu Chojnickiego podjął uchwałę w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Chojnickiego w zakresie kultury i sztuki.
Zobacz wyniki konkursu - TUTAJ


Wyniki otwartego konkursu ofert z zakresu ochrony i promocji zdrowia

W dniu 14 stycznia 2021 roku Zarząd Powiatu Chojnickiego podjął uchwałę w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Chojnickiego w zakresie ochrony i promocji zdrowia.
Zobacz wyniki konkursu – TUTAJ


Wyniki otwartego konkursu ofert z zakresu ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa narodowego
W dniu 14 stycznia 2021 roku Zarząd Powiatu Chojnickiego podjął uchwałę w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Chojnickiego w zakresie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa narodowego.
Zobacz wyniki konkursu - TUTAJ


Starostwo Powiatowe w Chojnicach, (red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.