31-12-19
Region. Zaproszenie na noworoczną kąpiel. Życzenia
Wspólna kąpiel morsów z Czernej Wody i Rytla

Czarnowodzkie Morsy nie zwalniają tempa. Po Świętach Bożego Narodzenia, które każdy z nas spędzał w rodzinnym gronie, w ostatnią niedzielę grudnia spotkaliśmy się ponownie o 12:00 aby zanurzyć się w zimnej wodzie.

Towarzyszyły nam zaprzyjaźnione Morsy z Rytla, którym od tego sezonu udało się zebrać liczną grupę świeżych Morsów i Foczek, i podobnie jak my spotykają się co niedzielę, aby wykąpać się w Brdzie. Po kąpieli czekało na nas ognisko (zdjęcia poniżej).

Korzystając z okazji, Morsy Czarna Woda pragną złożyć wszystkim najlepsze życzenia na zbliżający się 2020 rok, szampańskiej i bezpiecznej zabawy sylwestrowej oraz zapraszają na wspólną noworoczną kąpiel, 1 stycznia 2020 o godzinie 14:00, na polu namiotowym Pod Świerkami w Czarnej Wodzie.

Do siego roku!

Sandra Burczyk
Morsy Czarna Woda

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.