18-12-19
Gm. Czersk. Wspólna kąpiel w Brdzie
"Morsowe ognisko integracyjne”

W minioną niedzielę, aktywna grupa rytelskich Morsów wspólnie z Radą Sołecką, zorganizowała po raz pierwszy w Rytlu "Morsowe ognisko integracyjne”.

Przy Brdzie spotkali się nie tylko miłośnicy zimnej kąpieli z Rytla, Charzykowa, Śliwic, Chojnic, Czerska czy Czarnej Wody, ale wielu innych sportowców z różnych dyscyplin.

Chętnych przybywało tak wielu, że nie wystarczyło miejsca w rzece i wchodzono do wody w kilku grupach.  Atmosfera była niesamowita, a humory dopisywały, zarówno w zimnej wodzie, jak i przy gorącym ognisku. Zresztą dobry humor, to jedyna rzecz, którą trzeba było zabrać ze sobą, bo o całą resztę zatroszczyli się organizatorzy.

Oprócz obiecanego ogniska były słodkości, ciepły rosół, herbata, pieczywo i pyszne kiełbaski, za których ufundowanie dziękujemy Z.P.M " Wędlinka" z Czerska Pana Henryka Czerwickiego.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i do zobaczenia w rzece Brdzie.

Sołectwo Rytel

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.