5-12-19
Gm. Czersk. ZDJĘCIA
Wyjazd Dyskusyjnego Klubu
Książki z Rytla do FabLab Gdańsk


30 listopada br. członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki w Rytlu odwiedzili FabLab Gdańsk powered by Orange – pracownię stworzoną przez Stowarzyszenie FabLab Gdańsk i Fundację Orange, wyposażoną w zaawansowane technologie takie jak drukarki 3D, plotery laserowe, frezarki CNC, elektronikę.


Na miejscu brali udział w warsztatach z użyciem plotera laserowego. Każdy mógł sobie zaprojektować podpórki do  książek, które potem zostały wycięte i wygrawerowane za pomocą tego urządzenia. Warsztaty prowadził pan Cyryl Sochacki, któremu bardzo dziękujemy za cierpliwość i umiejętne przekazanie wiedzy na temat modelowania 3D. Po warsztatach uczestnicy wycieczki pojechali  do galerii Forum, gdzie integrowali się przy wspólnym posiłku. Na zakończenie mile spędzonego dnia udali się do kina aby obejrzeć film pt.: „Na noże” w reżyserii Riana Johnsona. Jest to kryminał zainspirowany twórczością Agathy Christie.

DKK w Rytlu

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.