24-02-21
Czersk. „Teren budowy zostanie odpowiednio zabezpieczony”
Wykonawca jest gotowy do budowy muszli koncertowej

We wtorek odbyło się przekazanie placu budowy na terenie parku Borowiackiego. Firma Roberta Łukasika z Trzemeszna będzie tam budowała muszlę koncertową.

Podczas spotkania w parku przedstawiciele firmy, która wygrała przetarg na realizację tej inwestycji, zadeklarowali, że są gotowi rozpocząć prace niebawem. Miejsce, gdzie będzie budowana muszla, zostanie ogrodzone. Wykonana będzie też droga dojazdowa na plac.

– Teren budowy zostanie odpowiednio zabezpieczony. Jednak prosimy mieszkańców i przyjezdnych, którzy będą spędzali czas w parku Borowiackim, o zachowanie ostrożności – mówi naczelnik Wydziału Inwestycji i Infrastruktury Przemysław Bloch.

Wykonanie muszli koncertowej będzie kosztowało za 615 tys. zł. Gmina na ten cel pozyskała 275 tys. zł z Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”. Zadanie ma zostać zrealizowane do końca sierpnia tego roku.

UM w Czersku

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.