30-05-20
Gm. Czersk. Do włączenia się do akcji zachęca dyrektor MGOPS-u
Wymieńmy się ciepłem w gminie Czersk

Od lutego przy budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej działa Punkt Wymiany Ciepła. Możecie tu przynosić ubrania dla potrzebujących, a jeśli sami potrzebujecie, zaopatrzyć się w jakieś ciuchy.

Do włączenia się do akcji zachęca dyrektor MGOPS-u Anna Bielawska-Jutrzenka:

„Drodzy Państwo, jak zapewne Państwo wiecie, Czersk znalazł się na mapie Polski jako Punkt Wymiany Ciepła. To ogólnopolski program, ruch społeczny, mający na celu umożliwienie innym zaopatrzenia się w ciepłą kurtkę, płaszcz, buty, czapkę czy szal. Szafa – Punkt Wymiany Ciepła usytuowany jest pod zadaszeniem przy wejściu do Punktu Obsługi Klienta MGOPS w Czersku. Jesteśmy u schyłku maja, a szafa „pęka w szwach”. Co prawda nie znajdziemy już w niej odzieży zimowej, co w tym projekcie jest kluczowe, a inną – wiosenną, wyjściową, wierzchnią. Zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z „ofertą” naszego Punktu, a wszystkim, którzy zaufali tej inicjatywie, składam wyrazy uznania”.

http://wymianaciepla.pl/mapa-wymiany-ciepla-aktualna/

UM w Czersku

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.