23-05-19
Region.  VII POMORSKI ROGAINING
XIX BOROWIACKI Marsz na Orientację
...pieszo, biegiem lub rowerem,
o Puchar Burmistrza Czerska

Zapisało się już 80 uczestników, można się zapisać w dniu startu, jednak nie gwarantuję wszystkich świadczeń.

Dla początkujących, młodzieży oraz rodzin - zawody rozpoczynają się w sobotę, 9.00 w Woziwodzie.

Dla zaawansowanych, rowerzystów, dorosłych i tez dla początkujących - zawody rozpoczynają się w sobotę, 17.00 w Szkole Podstawowej w Legbądzie.

Poniżej zdjęcia z trasy:

 

Zapraszamy wszystkich aktywnych ludzi na nasze zawody. Jeśli ktoś chce spędzić kilka godzin w lesie, w towarzystwie ptaków, kwiatów i motyli, wygrzać się w słońcu - zapraszamy. Początkujący mogą nasze zawody potraktować jak  spacer, rodzinną wycieczkę, okazję do zapoznania z mapą i nieznanym terenem.

25 maja w sobotę uczniów wszystkich szkół zapraszamy do Woziwody na godzinę 9.00 na Borowiacki MnO. Tu też chętnie widzimy początkujących dorosłych oraz rodziny. Po około trzech godzinach w lesie zjemy kiełbaski i pogratulujemy zwycięzcom. Krótki wykład o wilkach przedstawi Pan Nadleśniczy Stefan Konczal, na mecie czeka też wszystkich mały quiz przyrodniczy oraz zwiedzanie Ośrodka Edukacji Przyrodniczo - Leśnej.

Tego samego dnia od godziny 16.30 czekamy na was w szkole w Legbądzie. O godzinie 17.30 wydamy mapy, a o 18 wystartujecie w rogainingu. Na te zawody trzeba się przygotować trochę lepiej. W lesie jesteśmy do godziny drugiej w nocy (jednak każdy może przyjść na metę wcześniej i także ukończy zawody) - trzeba więc mieć ze sobą światło. Tą trasę polecamy także rowerzystom - każdy kto odważy się wystartować jako nowicjusz przygodę ma murowaną. Nieważne czy jest się matką, czy ojcem - na trasie adrenaliny i emocji jest tyle, że można się poczuć jak nastolatek.

Więcej informacji: TUTAJ
http://stambul-soczi.blogspot.com/2019/05/borowiacki-z-wilkami.html


Regulamin i formularz zapisów tu:
www.stkczersk.pl

(RL)

 

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.