7-01-19
Czersk. Doceniono prace uczennic czerskiej `Jedynki`
XIX edycja konkursu plastycznego
„Projekt pocztówki wigilijnej”

Radosny czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia wypełniony jest wieloma z pozoru zwyczajnymi sprawami, które w tym okresie napierają niezwykłego charakteru i składają się na naszą tradycję.

W zbiór znanych wszystkim zwyczajów wchodzą życzenia składane osobiście, telefonicznie, e- mailowo lub wysyłane na świątecznej karcie. Uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Czersku, uczęszczające na zajęcia koła plastycznego postanowiły same wykonać projekt świątecznych kartek.
Ich pełne uroku prace wzięły udział w dziewiętnastej edycji konkursu plastycznego „Projekt pocztówki wigilijnej”. Organizatorem konkursu jest Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach.

W czwartek 20 grudnia 2018 r. odbyło się podsumowanie konkursu, w którym w kategorii klasy IV- VI I miejsce zajęła Oliwia Tyda z kl. VI b (SP1 Czersk), natomiast III miejsce przyznano Emilii Mizyk z kl. VI b (SP 1 Czersk). W kategorii klas VII- VIII i gimnazjum I miejsce otrzymała praca wykonana przez Natalię Miłkowską z klasy VIIIc  (SP 1 Czersk).

Laureatkom gratulujemy zwycięstwa, a zainteresowanych odsyłamy do obejrzenia i podziwiania prac.

Opiekun koła plastycznego
Barbara Jażdżewska
SP 1 Czersk 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.