16-07-18
Gm. Czersk. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch  mieszkańców gminy Czersk
w wieku 34 i 39 lat
Z leśnego parkingu do… aresztu

Policjanci z czerskiego komisariatu podjęli kontrolę wobec dwóch osób siedzących w samochodzie na jednym z parkingów leśnych. Policjanci pod siedzeniem pasażera znaleźli amfetaminę. Kierowca oraz pasażer pojazdu zostali zatrzymani.


Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.   |  fot. KPP

W miniony piątek około godziny 23:00 policjanci z czerskiego komisariatu na jednym z parkingów leśnych na trasie Czersk - Chojnice podjęli kontrolę wobec dwóch mężczyzn, którzy siedzieli w zaparkowanym samochodzie. Z uwagi na to, że dwaj mężczyźni podczas kontroli zachowywali się bardzo nerwowo stróże prawa przeszukali obu mężczyzn i samochód.

Podczas tej czynności funkcjonariusze w pojeździe pod siedzeniem pasażera znaleźli worek z zawartością białego proszku. Badanie wykonane przez policjantów potwierdziło, że jest to amfetamina. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch  mieszkańców gminy Czersk w wieku 34 i 39 lat. Obaj zostali przewiezieni do komendy w Chojnicach i noc spędzili w policyjnym areszcie.

W sobotę po przesłuchaniu przez śledczych dwóch zatrzymanych mężczyzn, starszy z nich usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Chojnice

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.