2-07-19
Czersk. Dzienny Dom Senior+ dziękuje 
Z muzyczną wizytą w Bydgoszczy

24 czerwca Seniorzy z Dziennego Domu ,,Senior +” w Czersku wybrali się do Bydgoszczy. Pierwszym punktem wycieczki był Leśny Park Kultury i Wypoczynku ,,Myślęcinek” .

Wyprawa po parku zaczęła się od zwiedzenia ZOO,  ciekawą atrakcją Myślęcinka jest bogate w różne gatunki gadów, płazów i ryb- Akwarium i Terrarium. Spacer po Myślęcinku to przyjemna atrakcja,  podziwiać można liczne akweny wodne, Ogród Botaniczny z różnorodnymi gatunkami drzew, krzewów i kwiatów. Po aktywnym przedpołudniu Seniorzy udali się do Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy na Muzyczne Poranki dla Seniorów.

W towarzystwie seniorów z województwa kujawsko-pomorskiego udali się w muzyczną “Podróż dookoła świata”, tak właśnie zatytułowany był ten spektakl muzyczny. Podsumowując: humor, świetna zabawa i niezapomniane przeboje – takie było to muzyczne wydarzenie.  To był kolejny aktywny dzień, który na długo zostanie w pamięci.

Dzienny Dom Senior+ dziękuje  Fundacji POMORSKI INSTYTUT KARIERY I DORADZTWA ZAWODOWEGO W Chojnicach za pomoc we współfinansowaniu spotkania w Bydgoszczy.

Dzienny Dom Senior+ w Czersku 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.