15-02-20
Czersk. Zabawa karnawałowa UTW w Czersku
Jak się bawić to się bawić

12 lutego w GCK w Czersku w godz. 16 do 20 trwała zabawa karnawałowa seniorów UTW Z Czerska. W pięknej, bardzo kolorowej scenerii, bawiło się ok. 80 osób. Do tańca prowadziła nas muzyka , którą jak zawsze przygotował Wojtek.

Wiązankę swoich pięknych  przebojów zaśpiewał również Jurek. Były liczne konkursy - przysłowia, kalambury, zagadki, konsumpcja na czas produktów słonych i słodkich, do tego łyk piwa przez słomkę. Konkursy przygotowała i prowadziła Maryla. Scenki humorystyczne w wykonaniu naszego kabaretu bardzo nas rozbawiły. 

Konkurs "najciekawszy gadżet na głowie " okazał się dość kłopotliwy, panie zaskoczyly nas swoimi oryginalnymi pomysłami, w końcu mniej lub więcej gromkimi oklaskami  wybraliśmy trzy najciekawsze. Wszyscy uczestnicy konkursów w nagrodę otrzymali słodycze lub kawę.

Nasze zabawy z roku na rok są coraz ciekawsze i mimo upływu lat potrafimy się wspaniale bawić. 

Poniżej zdjęcia, które pokazują jak pięknie można spędzić karnawałowy wieczór.

Zarząd UTW Czersk

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.