3-11-21
Czersk. ZDJĘCIA, WIDEO
Zaduszki Bluesowe w Czersku

We wtorek, 2 listopada w Gminnym Centrum Kultury w Czersku, odbyły się Zaduszki Bluesowe.

Był to wieczór pełen zadumy i refleksji. Muzycznej uczty duchowej dostarczyli zebranym zespół WENE w składzie: Natalia Szarmach, Ewa Kożyczkowska, Wiktoria Szarmach, a także Kamil Klunder, Łukasz Ossowski i Wiesław Galikowski. Gościem specjalnym wieczoru był Maciej Miecznikowski.

Artysta zaprezentował utwory nieżyjących już muzyków, a także utwory z własnego repertuaru. Gratką dla publiczności okazały się utwory wykonywane wspólnie przez muzyków, występujących tego wieczoru. Pan Maciej miał niesamowity kontakt z publicznością, która podziękowała mu za występ owacjami na stojąco i gromkimi brawami. O aranżację wnętrza, obsługę techniczną i kulinarną zadbali pracownicy GCK w Czersku.

Publiczności dziękujemy za liczne przybycie i zapraszamy na kolejne wydarzenia muzyczne - 12 listopada Koncert Eleni, a kolejnego dnia -13 listopada Koncert Zalewskiego.

GCK w Czersku

Wideo - TUTAJ

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.