1-05-20
Gm. Czersk. Blog czerszczanina Radosława Literskiego
"Zakazana majówka"

Publikujemy początek dzisiejszego (1.05) wpisu z bloga Radosława Literskiego, nauczyciela czerskiego LO. Umieszczamy też część zdjęć, więcej zobaczycie pod linkiem – podajemy poniżej.

„Zakazana majówka
Jaka piękna wiosna ominęła nas w tym roku!
Zakaz to zakaz. Było mi ciężko się powstrzymać, ba nawet byłem pewien że zakaz ten nagminnie będę łamał. Ale się ogarnąłem i siedziałem "na chacie" (choć przyznam się do małych uchybień). Stwierdziłem, że zakaz, mimo że kompletnie bzdurny, trzeba uszanować. Przestałem biegać i kręcić pedałami. Uznałem, że nie mogę być ponad prawo, nie mogę dawać złego przykładu. I siedziałem w domu jak pokorny pies w budzie.

Poza zakazem ganiałem po lasach sporo. Efektem są zdjęcia które chcę pokazać. Są to bliskie okolice Czerska, także Kociewie i Kaszuby. Trafiałem jak zwykle tam, gdzie "diabeł mówi dobranoc". I wszędzie było urokliwie.

Przyglądając się tym zdjęciom można dostrzec... „
Czytaj więcej, ZDJĘCIA - TUTAJ

 

 

 

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.