Artykuł reklamowy
Zakłady bukmacherskie – jak grać, żeby nie przegrać?

Naturalnie, ciężko jest wygrać z bukmacherem, ale oczywiście szczęściu zawsze trzeba dopomóc. Dlatego też dziś przedstawimy ci, jak możesz lepiej obstawiać zakłady bukmacherskie!

Zacznij od planowania twojego budżetu

Jest to bardzo ważne, szczególnie dla początkujących. Brak wiedzy o zarządzaniu gotówką to szybki sposób na utratę całej kasy. Obstawiając na przykład zakłady na mecze online, pamiętaj, że losowość tutaj ma duży wpływ na to, czy wygrasz, czy nie, więc musisz liczyć się z tym, że przegrana jest bardzo możliwa. Nie graj też pożyczonymi od kogoś pieniędzmi!

Najlepiej zacząć od niskiej kwoty (100-150 zł) na początek. Z biegiem czasu, gdy zdobędziesz doświadczenie, niezbędną wiedzę, możesz walczyć o wyższe wygrane na zakładach. Dobrze jest wcześniej opracować odpowiednią strategię i nabrać pewności siebie do gry.

Opracowanie strategii typowania

Jeśli chcesz wiedzieć, którą strategię obstawiania wybrać, czas zastanowić się, która będzie dla Ciebie najlepsza. Jeśli chcesz tylko przetestować określony sposób, najlepiej postaw mały zakład.

Po przetestowaniu wybierz najbardziej opłacalną metodę i spróbuj z niej skorzystać – oczywiście staraj się z czasem ją modyfikować. Oczywiście warto pamiętać, że legalnych bukmacherów nie da się łatwo pokonać, więc nie można liczyć na to, że od razu można wygrać.

Naucz się analizy bukmacherskiej


Twoje cele na zakłady bukmacherskie powinny być proste i co najważniejsze realistyczne. Wyznacz sobie cel, oraz modyfikuj go w razie potrzeby. Powinieneś też unikać marnowania czasu na trywialne rzeczy, więc skup się na analizie zakładów tak bardzo, jak to możliwe. Skoncentruj się tylko na tych aspektach, które są dla Ciebie korzystne i przybliżają Cię do Twoich celów.

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z zakładami sportowymi, to rozważ grę za niskie stawki - może to pomóc ci zdobyć niezbędne doświadczenie i opracować dochodową strategię gry. Tylko w ten sposób możesz zacząć regularnie wygrywać pieniądze.

Korzystaj z rankingów bukmacherskich!

Korzystanie z rankingów pozwala zaoszczędzić sporo czasu, co jest bardzo ważne. W większości przypadków początkujący wybierają swoje zakłady na podstawie kursów lub bonusów. Warto jest też zarejestrować się u kilku bukmacherów, ale trudno jest sprawdzić każdy kurs tego samego zakładu na kilku stronach naraz, więc dobry ranking bukmacherów może zwykle doprowadzić Cię w kilka sekund w porównaniu z ręcznym sprawdzaniem kursów.

Zwykle każdy opis w rankingu jest podsumowany w formie tabeli z kursami, dzięki czemu użytkownicy mogą uzyskać wyczerpujące informacje o kursie. Ponadto, oceniając atrakcyjność każdego kursu, ranking uwzględni również, czy są jakieś bonusy, które mogą jeszcze bardziej zwiększyć wydatki na bonusy.

Zdecydowanie nie warto korzystać ze strony sponsorowanej przez bukmachera. Aby sprawdzić, czy strona jest sponsorowana przez bukmachera czy też nie, warto skorzystać z pomocy forum bukmacherskiego - tutaj możesz zapytać o ranking dowolnego bukmachera i czy warto z niego skorzystać.

W Internecie jest też wiele blogów poświęconych zakładom. Oczywiście nie każdy może dostarczyć najlepszych informacji, więc upewnij się, że korzystasz z zasobów, które pomogą Ci zweryfikować przydatność informacji, których właśnie się dowiedziałeś. Pamiętaj, nie szukaj informacji na jednym blogu - jeśli masz więcej czasu, warto poszukać przynajmniej czterech najlepszych blogów, z których łatwo znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Oczywiście znalezienie odpowiedniego przewodnika po zakładach w Internecie jest trudne. Korzystając z internetu należy również zwrócić uwagę na strony z wygasłymi certyfikatami lub strony z dużą ilością linków do innych blogów - to mniej więcej wskazuje na to, że jakość poradnika nie jest dla ciebie optymalna. Dlatego zawsze zwracaj uwagę na to, co czytasz. Pomoże Ci to zaoszczędzić pieniądze i zdobyć cenne informacje, które pomogą Ci skutecznie obstawiać.

Korzystaj z for bukmacherskich!

Zazwyczaj dobre fora bukmacherskie mają dużą bazę użytkowników, przez co zawsze znajdzie się ktoś, kto z chęcią odpowie na twoje pytania. Z drugiej strony musisz pamiętać też o tym, że posiadając konto na którym z for bukmacherskich, musisz również przestrzegać regulaminu.

W dziale z regulaminem zazwyczaj też znajdują się najczęściej zadawane pytania. Najlepiej jest się z nimi zapoznać, ponieważ nikt nie ma zamiaru odpowiadać na pytania, które były zadawane już kilkanaście lub kilkadziesiąt razy. Dlatego też zanim zadasz jakieś pytanie – najlepiej jest przede wszystkim sprawdzić, czy nie zostało już zadane.

Fora bukmacherskie to świetny sposób na to, aby zdobyć szybko potrzebną wiedzę, sprawdzić najnowsze kursy, bądź też porozmawiać na temat twojego zakładu. Dlatego też jeśli jesteś osobą, która potrafi przestrzegać regulaminów, nie wdaje się zbytnio w bezsensowne dyskusje, na pewno znajdziesz wiele potrzebnych i ciekawych informacji, które będziesz mógł wykorzystać!

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.